Říjen 2011


Překlady

29. října 2011 v 16:56 | Nintend°Pavliseb

Portrét

29. října 2011 v 12:39 | Nintend°Pavliseb
Tákže. To se jednou Pájuška nudila když dodělala portrét jedné holčiny která má brzo narozeniny, která by tohle mohla vidět (I když na 63,5% ne...), a tak si vzala fotku jiné holčiny která má narozeniny ještě dřív, ale ta mi zatím nic nedala k narozeninám (Ta první mi to dala už k mým narozeninám co mám příští rok! :DD)..

° Školní Lavice Vypravuje °

19. října 2011 v 17:13 | Nintend°Pavliseb |  Příběhy
Dobrý den! Jmenuji se Lavice. A jsem speciální školní lavice! Možná, že si myslíte, že školní lavice jsou uplně normální lavice, a nic speciálního na nich není, ale to se mýlíte! Je pravda, že nás je hodně, ne tolik, jako zlatých lavic, diamantových lavic a tak dále, ale musíme toho zase o to víc vydržet, než tyhle lavice, co se umí jen a jen vytahovat. Takže vám chci vyprávět, co taková školní lavice za svůj dlouhatánský život musí vytrpět. Teda, tím nechci říct, že jsem stará, ale přeci jen, můj věk je velmi tajná informce. Ale teď k tomu vypravování. Víte, správně by se u lavic mělo jen sedět a dyžtak si na ni něco položit a psát na ni, číst si na ni. Jenže když byly zhotoveny první školní lavice aby se na nich dělaly jenom tyto věci, tak prostě... nevydržely. Děti jsou totiž strašné. Dělají i to, co je nemožné! Takže se musely vyrobit nové lavice, která vydržely jenom chvilku, a pak se ta délka postupně zdelšovala až jsou takové, jaké jsou teď. Netvrdím, že jsme něco teď něco světoborného, pořád by to chtělo trochu vylepšit. Někdy totiž rupneme. Ale kdyby se s ními zacházelo tak, jak se má, tak by se to nestávalo.

Děti na nás skáčou. Ono by nevadilo, kdyby skákali prvňáčci, maximálně druháčci, ale když skáčou šesťáci, a ti váží tak nějak okolo 50kg, tak se někdy stane, že se pomaloučku rozlámáváme na dvě části. A navíc, slečny provokují někdy chlapce tím, že jim sedí na lavicích, a ty je schazujou, ale holčičky tam stejně zase naskáčou, takže je to těžký. Já těm chlapcům rozumím, mě se taky nelíbí, když mě sedí, ale oni je schazují surově, až to vypadá tak, jako kdyby se těm slečnám mělo něco stát, no, a mě taky.

Další věc, která mě štve, je ta, že nás furt odstrkují, ať už chlapci, nebo děvčata. Já si takhle sedím uprostřed třídy a najednou přilítne děvčátko, co lítá jak střela, jak se tam honí s jinou a najednou jsem u dveří jako záterasa! Když jsme už u toho přesouvání, děti místo toho, aby nás, lavice, zvedly, tak nás odšoupou tam, kam chtějí, a máme sešoupané nohy. A taky to dělá rámus. Navíc, někdy zaterasí cestu učitelkám, což je vážně ošklivé zacházení s lavicemi. Nebo nás převracejí na ruby, a když mají například výtvarnou výchovu, kdy je dovolené pracovat ve skupinkách, tak ty lavice k sobě přitisknou tak silně, že nás z toho pak bolí hlava, to je jako velká rána při ,,Berany-berany-duc´´. Když jsem byla minulý týden na srazu lavic, slyšela jsem od jedné lavice z jiné školy, že o jednu její kamarádku tak rozbil jeden chlapec jednomu chlapci hlavu! To jsou způsoby, co? A od jedné stěny jsem se doslechla, že o ní dostal jiný chlapec ránu do hlavy. Ale koho to zajímá, že ano, tohle je vyprávění o lavicí, ne o hloupých stěnách, co nejsou vůbec k ničemu potřeba. Vůbec, kdo je vymyslel? K ničemu nejsou. To lavice, ty jsou nejdůležitější věcí. (Pozn.: Lavice jsou hodně sebestředné)

Další náš problém je, že po nás škrábou nůžkama, tužkami a tak dále... Ale i přes tyto věci, jsem docela ráda, že můžu sledovat různé pocity ve třídě, když je sama cítit nemůžu. Jen škoda, že nemůžou žáčci myslet jen na dobré věci. Inu, neštěstí nikdy nepřichází samo, takže musí přijít něco špatného, aby mohlo být něco dobrého. A to by bylo pro dnešek dost. Na schledanou!

Seznamte se: Tifa Lockhart (Dissidia)

18. října 2011 v 16:32 | Nintend°Pavliseb
Tifa Lockhart
Tifa Lockhart
Portréty
Default outfit.First alternate outfit.
Second alternate outfit.Third alternate outfit.
Japonské jménoティファ・ロックハート
LatinkaTifa Rokkühato
HraFinal Fantasy VII
Japonský DabérAyumi Ito
Anglický DabérRachael Leigh Cook

Tifa Lockhart je třetí bojovník z Final Fantasy VII a pomáhá Cosmos. Během DDFF byla její pamět vymazaná, ale pořád má naději a sny. Ve story módu bojuje proti Utimecii.

The 3rd Birthday aneb Aya Brea útočí!

17. října 2011 v 13:36 | Nintend°Pavliseb
A to již potřetí! I když, pravda, žádné první ani druhé narozeniny jsme neslavili.... Prostě hup na ty třetí! A ještě k tomu... Aya Brea rozhodně není tříletá... je ji desetkrát tolik... A hlavně je to hlavní hrdinka série Parasite Eve. Dvojdílné... Jojo, další hra od Square Enix. (A opět na PSP.)

Is It Good Idea To Microwave This?

10. října 2011 v 19:23 | Nintend°Pavliseb
Is It Good Idea To Microwave This? je série videí, ve kterém se dá do mikrovlnky různé věci které ani ohřát nepotřebujete. Kluci tam mají dobré hlody, a navíc je zajímavé vidět, co se s těmi věcmi stane, když se dají do mikrovlnky, vždycky jsou zajímavé věci, které by nás ani nenapadli =) /Alespoň mne ne. Vybrala jsem vám na ukázku pár videí s herní tématikou /Tak nějak :D/ :)